Zimní rybolov na řece Pád

To mám teď odložit svoje proutky a čekat zase až do jara? Ne! Nemusíte.

Letní sezóna pomalu končí a začíná všemi očekávaná sumčí a kapří horečka. Ale i toto období časem odezní a Vy si poté asi začnete říkat, co bude dál? To mám teď odložit svoje proutky a čekat zase až do jara? A na tuto otázku Vám v tuto chvíli dám jednoznačnou odpověď. NE nemusíte! Protože firma Fishingitaly, Váš specialista na řeku Pád, jede i v zimě dál!!!!!!!!!!!

Zimní lov candátů

Po loňské velmi úspěšné zimní sezóně, kdy jsem se tady na Pádu začal naplno věnovat lovu candátů a podařilo se mi jich nachytat neskutečné množství, jsem se rozhodl nabídnout i Vám, jako novinku své firmy, právě zimní lov těchto nádherných dravců. A kdy na ně máte přijet a jak berou, tak to Vám popíši v následujících řádcích.

Prosinec

Prosinec je tady na Pádu prvním zimním měsícem, kdy se si stále ještě můžete potkat se záběry od sumců a kaprů, ale ty postupně ubývají a žezla se ujímají právě candáti. Candáty v tomto měsíci zde lovím na položenou, mnohdy jen s jedním feederem, a jako návnadu používám rybičky.

Leden a únor

V lednu a v únoru, kdy se průtok v řece stabilizuje, pak začínají opravdové candátí žně. Zajímá Vás, co přesně znamená sousloví „candátí žně“? Je to přesně ten čas, kdy pro Vás nebude problém, když se do jejich hejna trefíte, jich během pouhé hodiny nachytat třeba i deset. Opět je lovím na lehkou položenou a mrtvou rybičku, anebo sportovnější metodou zvanou drop shot.

Březen

Vyvrcholením celé candátí horečky bývá měsíc březen. To se voda pomalu začíná prohřívat a candáti se připravují na tření. Začnou si stavět svá třecí hnízda a po vytření zde hlídají své potomstvo. Lovím je na přívlač, pomocí malých třpytek a twisterů, a často to bývají opravdu trofejní kusy s váhou kolem deseti kilogramů a délkou přes jeden metr.

A ptáte se, jak bude zimní rybolov probíhat?

Zimní rybolov bude probíhat na vytápěných hausbótech, (Lucka, Holy nebo Kamila) se kterými se budeme snažit najít atraktivní místa, kde se v zimě ryby zdržují. S tím Vám samožřejmě rád pomohu. Další z mnoha zajímavých možností lovu této tajemé a nádherné ryby je vertikální rybolov candátů z 5,5 metrového člunu K- Maxx, který je osazen 40 Hp motorem. Díky této lodi pak máte větší možnost akčního radiu a během jediné hodiny s ním můžete prozkoumat i 30 kilometrů řeky.
Když si pak zkombinujete nádherný pobyt ve vytopeném hausbótu, který máte zakotvený jen tak někde na řece, s rychlou lodí K-Maxx, dostane se Vám opravdu nevšedního zážitku ze zimního lovu tady na řece PO.

Termíny a ceny

V tomto období Vám ještě jako bonus na závěr k celému projektu zimího rybolovu nabízím pronájem hausbótu za velmi atraktivni cenu 14 990,-Kč.
Což znamená, že pokud přijedete jako parta ve čtyřech, tak Vás pobyt na týden a osobu vyjde na pouhých 3 750,- Kč. A tak neváhejte, přijměte mé pozvání a využijte služeb, které Vám jako svým zákazníkům prostřednictvím firmy Fishingitaly nabízím.
S pozdravem Petrův zdar, Jaroslav Hejtmánek.

"NESLIBUJI NEMOŽNÉ, ALE NABÍDNU VÁM NEZAPOMENUTELNÉ ZÁŽITKY PŘI LOVU SUMCŮ, KAPRŮ, CANDÁTŮ, PAREM, TUŇÁKŮ, ŽRALOKŮ, MAKREL A JINNYCH MOŘSKÝCH RYB, CO NABÍZÍM JE OSOBITÝ PŘÍSTUP."

Jaroslav Hejtmánek

Majitel a rybářský průvodce v Itálii na řece Pád

IČO

87968266

Telefon

+420 603 375 138

E-mail

fishingitaly@seznam.cz

Partneři