Člun WOLFCRAFT 6 m

K dispozici máme dva stejné čluny WOLFCRAFT 6 m.
Pronajměte si naše hausbóty a lodě v italské deltě řeky pád a vydejte se na vaši nevšední rybářskou dovolenou vašich snů s rodinou a přáteli.

Pronájem člunu WOLFCRAFT 6 m s motorem YAMAHA 25HP

O pronájmu:

Tato loď má mnoho využití. Jednou z mnoha možností je přemísťování se z jednoho lovného místa na druhé a díky této lodi pak máte větší možnost akčního radiusu a během jediné hodiny s ní můžete prozkoumat i 30 kilometrů řeky.

Lov sumců, kaprů, candátů a jiných druhů ryb již není žádný problém. Rybáři mohou na této lodi splouvat řeku a věnovat se různým technikám lovu ryb.

Další z možností je naložit vaše rybářské vybavení a vyrazit bivakovat na lovná místa, která většinou nebývají moc přístupna. Pokud by vám chyběl zavážecí člun, tak vám ho rádi zapůjčíme.

Náš přístav v Porto Viru včetně sociálního zařízení a bezplatného parkování je vám plně k dispozici

Videoprezentace člunu WOLFCRAFT 6 m:

Vybavení lodě:

Technické údaje lodě:

  • délka 6 m
  • šířka 1,6 m
  • motor YAMAHA 25 hp
  • sonar bez baterie
Toto vybavení je součástí ceny pronájmu:

  • sonar bez baterie ✔
  • držáky na sumcové pruty ✔
  • lavice k sezení ✔
Co není v ceně a je možné pronajmout:

  • rybářský průvodce … 2 700 Kč na den

od 3 500 Kč

Podmínky a služby:

Podmínky půjčení

K řízení plavidel nepotřebujete žádné oprávnění, pouze je nutné mít sebou průkaz totožnosti + druhý doklad a být starší 18 let. Ovládat loď není obtížné a po určité době je zvládne i naprostý začátečník.

Asistenční služba

Po dobu pobytu na lodi, Vám bude k dispozici základní asistence rybářského průvodce (pokud nebude zrovna průvodcovat jinou partu, nebo nebude jinak zaneprázdněn), který Vám rád pomůže vyřešit případný problém, se kterým by jste si nevěděli rady.

Předání lodě

Počátek předávání lodí je možné v nástupní den, převážně v sobotu a v neděli od 11:00 hod. (případně individuálně). Zakotvení lodě na lovném místě, může probíhat až do odpoledních hodin (dle vytížení průvodce).

Vrácení lodě

Je nutné do 9:00 hod. následující sobotu, nebo neděli, pokud se zákazníkem není dohodnuto jinak a vyhrazujeme si 1 hod. na předání, v jehož rámci se kontroluje stav lodě, inventář a uklizenost. Úklid lze sjednat po domluvě za 1 000 Kč.

Co je vhodné a možné vzít sebou?

Na palubu lodě je nutné vzít si vlastní lůžkoviny (spací pytel, prostěradlo). Při delších pobytech je vhodné vzít si s sebou jízdní kola a spojit pobyt s cykloturistikou.

Pravidla

Nepřekračovat stanovený počet přepravovaných osob!

Fotogalerie člunu WOLFCRAFT 6 m

Rezervace člunů WOLFCRAFT 6 m
( k dispozici máme dva čluny)

Každou rezervaci zpětně ověřujeme. V případě že vás do dvou dnů od odeslání vaší rezervace nebudeme kontaktovat zavolejte +420 603 375 138. Děkujeme.

Rezervace

"NESLIBUJI NEMOŽNÉ, ALE NABÍDNU VÁM NEZAPOMENUTELNÉ ZÁŽITKY PŘI LOVU SUMCŮ, KAPRŮ, CANDÁTŮ, PAREM, TUŇÁKŮ, ŽRALOKŮ, MAKREL A JINNYCH MOŘSKÝCH RYB, CO NABÍZÍM JE OSOBITÝ PŘÍSTUP."

Jaroslav Hejtmánek

Rybářský průvodce v Itálii na řece Pád a v Čechách

IČO

87968266

Telefon

+420 603 375 138

E-mail

fishingitaly@seznam.cz

Partneři