Člun K-MAXXI 5,45 M

Pronajměte si naše hausbóty a lodě v italské deltě řeky pád a vydejte se na vaši nevšední rybářskou dovolenou vašich snů s rodinou a přáteli.

Pronájem člunu K-MAXXI 5,45 m s motorem MERCURY 40HP

O pronájmu:

Tato loď má mnoho využití. Jednou z mnoha možností je přemísťování se z jednoho lovného místa na druhé a díky této lodi pak máte větší možnost akčního radiu a během jediné hodiny s ní můžete prozkoumat i 30 kilometrů řeky.

Lov sumců, kaprů, candátů a jiných druhů ryb již není žádný problém. Dva rybáři mohou bez problému na této lodi spát, nebo jen splouvat řeku a věnovat se různým technikám lovu ryb.

Další z možností je naložit vaše rybářské vybavení a vyrazit bivakovat na lovná místa, která většinou nebývají moc přístupna. Pokud by vám chyběl zavážecí člun, tak vám ho rádi zapůjčíme.

Náš přístav v Porto Viru včetně sociálního zařízení je vám plně k dispozici

Videoprezentace člunu K-MAXXI 5,45 m:

Vybavení lodě:

Technické údaje lodě:

 • délka 5,4 m
 • šířka 1,9 m
 • motor Mercury 40 hp

Toto vybavení je součástí ceny pronájmu:

 • rozvod elektřiny 12V ✔
 • držáky na sumcové pruty ✔
 • lavice k sezení ✔
Co není v ceně a je možné pronajmout:

 • rybářský průvodce … 1 000 Kč na den
 • člun MARINE 4 m s motorem SELVA 15 HP…..cena 750 Kč na den

6 900 Kč / týden

999 Kč / den

Zázemí v domovském přístavišti v Porto Viru:

ZDARMA:

 • pitná voda
 • splachovací WC
 • sprcha
 • monitorované parkoviště pro naše zákazníky
 • v zázemí přístavu nabídka obchodů pro Vaše nákupy (Billa, Lídl, Euro Spin, Ali Aliper)

Dále je také možnost posedět v příjemném prostředí přístavní retaurace s barem u skleničky dobrého vína, nebo piva.

Podmínky a služby:

Podmínky půjčení

K řízení plavidel nepotřebujete žádné oprávnění, pouze je nutné mít sebou průkaz totožnosti + druhý doklad a být starší 18 let. Ovládat loď není obtížné a po určité době je zvládne i naprostý začátečník.

Asistenční služba

Po dobu pobytu na lodi, Vám bude k dispozici základní asistence rybářského průvodce (pokud nebude zrovna průvodcovat jinou partu, nebo nebude jinak zaneprázdněn), který Vám rád pomůže vyřešit případný problém, se kterým by jste si nevěděli rady.

Předání lodě

Počátek předávání lodí je možné v nástupní den, převážně v sobotu a v neděli od 11:00 hod. (případně individuálně). Zakotvení lodě na lovném místě, může probíhat až do odpoledních hodin (dle vytížení průvodce).

Vrácení lodě

Je nutné do 9:00 hod. následující sobotu, nebo neděli, pokud se zákazníkem není dohodnuto jinak a vyhrazujeme si 1 hod. na předání, v jehož rámci se kontroluje stav lodě, inventář a uklizenost. Úklid lze sjednat po domluvě za 1 000 Kč.

Co je vhodné a možné vzít sebou?

Na palubu lodě je nutné vzít si vlastní lůžkoviny (spací pytel, prostěradlo). Při delších pobytech je vhodné vzít si s sebou jízdní kola a spojit pobyt s cykloturistikou.

Pravidla

Nepřekračovat stanovený počet přepravovaných osob!

Fotogalerie člunu K-MAXXI 5,45 m

Rezervace člunu K-MAXXI 5,45 m

Každou rezervaci zpětně ověřujeme. V případě že vás do dvou dnů od odeslání vaší rezervace nebudeme kontaktovat zavolejte +420 603 375 138. Děkujeme.

"NESLIBUJI NEMOŽNÉ, ALE NABÍDNU VÁM NEZAPOMENUTELNÉ ZÁŽITKY PŘI LOVU SUMCŮ, KAPRŮ, CANDÁTŮ, PAREM, TUŇÁKŮ, ŽRALOKŮ, MAKREL A JINNYCH MOŘSKÝCH RYB, CO NABÍZÍM JE OSOBITÝ PŘÍSTUP."

Jaroslav Hejtmánek

Rybářský průvodce v Itálii na řece Pád a v Čechách

IČO

87968266

Telefon

+420 603 375 138

E-mail

fishingitaly@seznam.cz

Partneři