rybolov v Itálii a pronájem hausbótů a lodí na řece Pád

ZIMNÍ RYBOLOV

zimní rybolov na Pádu

zimní rybolov na řece Pád

Letní sezóna pomalu končí a začíná všemi očekávaná sumčí a kapří horečka. Ale i toto období časem odezní a Vy si poté asi začnete říkat, co bude dál? To mám teď odložit svoje proutky a čekat zase až do jara? A na tuto otázku Vám v tuto chvíli dám jednoznačnou odpověď. NE nemusíte! Protože firma Fishingitaly, Váš specialista na řeku Pád, jede i v zimě dál!!!!!!!!!!!
Zimní lov candátů Po loňské velmi úspěšné zimní sezóně, kdy jsem se tady na Pádu začal naplno věnovat lovu candátů a podařilo se mi jich nachytat neskutečné množství, jsem se rozhodl nabídnout i Vám, jako novinku své firmy, právě zimní lov těchto nádherných dravců. A kdy na ně máte přijet a jak berou, tak to Vám popíši v následujících řádcích.
 
Prosinec
Prosinec je tady na Pádu prvním zimním měsícem, kdy se si stále ještě můžete potkat se záběry od sumců a kaprů, ale ty postupně ubývají a žezla se ujímají právě candáti. Candáty v tomto měsíci zde lovím na položenou, mnohdy jen s jedním feederem, a jako návnadu používám rybičky.
drop shot  20141029_180934
Leden a únor
V lednu a v únoru, kdy se průtok v řece stabilizuje, pak začínají opravdové candátí žně. Zajímá Vás, co přesně znamená sousloví "candátí žně"? Je to přesně ten čas, kdy pro Vás nebude problém, když se do jejich hejna trefíte, jich během pouhé hodiny nachytat třeba i deset. Opět je lovím na lehkou položenou a mrtvou rybičku, anebo sportovnější metodou zvanou drop shot.
20150305_081928  drop shot 2
Březen
Vyvrcholením celé candátí horečky bývá měsíc březen. To se voda pomalu začíná prohřívat a candáti se připravují na tření. Začnou si stavět svá třecí hnízda a po vytření zde hlídají své potomstvo. Lovím je na přívlač, pomocí malých třpytek a twisterů, a často to bývají opravdu trofejní kusy s váhou kolem deseti kilogramů a délkou přes jeden metr.
11938883_679498252151561_1530637951_n  candát na gumu
A ptáte se, jak bude zimní rybolov probíhat?
Zimní rybolov bude probíhat na vytápěných hausbótech, (Lucka, nebo Holy) se kterými se budeme snažit najít atraktivní místa, kde se v zimě ryby zdržují. S tím Vám samožřejmě rád pomohu. Další z mnoha zajímavých možností lovu této tajemé a nádherné ryby je vertikální rybolov candátů z 5,5 metrového člunu K- Maxx, který je osazen 40 Hp motorem. Díky této lodi pak máte větší možnost akčního radiu a během jediné hodiny s ním můžete prozkoumat i 30 kilometrů řeky.
Když si pak zkombinujete nádherný pobyt ve vytopeném hausbótu, který máte zakotvený jen tak někde na řece, s rychlou lodí K-Maxx, dostane se Vám opravdu nevšedního zážitku ze zimního lovu tady na řece PO.
 20150528_155342  DSC_0986
Termíny a ceny
V tomto období Vám ještě jako bonus na závěr k celému projektu zimího rybolovu nabízím pronájem hausbótu za velmi atraktivni cenu 14 990,-Kč.
Což znamená, že pokud přijedete jako parta ve čtyřech, tak Vás pobyt na týden a osobu vyjde na pouhých 3 750,- Kč. A tak neváhejte, přijměte mé pozvání a využijte služeb, které Vám jako svým zákazníkům prostřednictvím firmy Fishingitaly nabízím.
S pozdravem Petrův zdar, Jaroslav Hejtmánek.