rybolov v Itálii a pronájem hausbótů a lodí na řece Pád

NÁŠ KEMP

Ubytování v našem rybářském kempu Porto Viro

Využijte zázemí našeho rybářského kempu v přístavu Porto Viro. Náš kemp Vám může nabídnout ubytování v apartmánech, posezení  u venkovního grilu pod zastřešenou pergolou v domovské atmosféře našeho kempu. V našem kempu také můžete využít koupaliště s dvěma bazény a posezením u baru. Milovníci Italské kuchyně ocení pizzerii, která sousedí s naším kempem.

Moře - co dodat. Italské teplé podnebí nabízí  koupání v nedalekém atraktivním letovisku Rosolina Máre. Toto letovisko je známé svými plážemi, které jsou hodně známé svým pozvolným klesáním do moře a proto se hodí pro malé děti. No a to nejdůležitější co Vás nejvíce bude zajímat je rybařina v Italské deltě Pád. Lov trofejních sumců, kaprů, candátů a parem přilákal nejednoho zapáleného rybáře. Tato řeka určitě není z těch řek, která je jednoduchá, tok řeky se mění každý rok. Itálie se stala mým domovem a žiji zde celoročně. Troufám si říct, že Vám dokážu pomoci při rybolovu Vašich vytoužených trofejních ryb. Budu se snažit, aby můj osobitý přístup pomohl k Vašemu trofejnímu úlovku. 
Představím Vám různé techniky lovu pro lov sumce, kapra, candáta a parem včetně výběru atraktivních míst pro jejich lov. Co dodat? Jsme rybáři a musíme stále pokořovat Naše hranice, a pokud to nevyjde, tak to budeme stále zkoušet znovu a znovu.

PETRŮV ZDAR

Jaroslav Hejtmánek