rybolov v Itálii a pronájem hausbótů a lodí na řece Pád

MOŘSKÝ RYBOLOV

lov tuňáků v Itálii
RYBOLOV NA MOŘI

Vítejte na stránce mořského rybolovu.

Spojte vaši rybářskou dovolenou na hausbotu s jednodenní výpravou za tuňáky

Mořský rybolov v sobě skrývá kouzlo, které vás naplní nezapomenutelnými  adrenalinovými zážitky. Při vyslovení jména Itálie se každému vybaví moře, žhavé slunce a pláže všech druhů, ale také špagety, pizza a srdečnost místních obyvatel, které si snadno zamilujete. Itálie a její Jaderské moře v sobě skrývá nespočet zajímavých rybích druhů jako je Makrela obecná, Pražma, Mořský vlk, Máčka obecná, Tuňák obecný, které by nejeden rybář chtěl vyzkoušet ulovit. My se především zaměříme na lov tuňáka obecného, který dosahuje délky až 2,5 m a váží až 300 kg.

Techniky lovu

Převážně se bude jednat o big game, spinning a trolling. Nemusíte si dělat hlavu že nemáte patřičné vybavení k lovu těchto gigantů, veškeré vybavení k lovu vám zapůjčím.

Lov ryb

Převážně vyrážíme kolem 6 hodiny z mateřské maríny Baricata na moře. Doba plavby na lovné místa závisí na povětrnostních podmínkách zhruba 30 až 90 minut. Čas se může měnit. Na těchto místech setrváme přibližně do 5 hodin odpoledne a po ukončení lovu následuje návrat do maríny, kempu, nebo na hausbot. Doporučuji před plavbou zakoupit prášky na mořskou nemoc.

Rezervace a cena

Rezervace a cena pouze na Tel : + 420 603 375 138 nebo na Email : fishingitaly@seznam.cz

LOV TUŇÁKŮ V ITÁLII

Průvodce

majitel a rybářský průvodce Jaroslav Hejtmánek

Oprávnění 

Certificate of compentente yachmaster (mezinárodní kapitán na moře, ne Chorvatská licence) , certificate for operators of pleasure craft (vůdce malého plavidla), radiotelephone operators certificate of maritime mobile service(radiotelefonista námořní pohyblivé služby) cvičitel potápěčů(Padi), licence k lovu tuňáků

Loď

Bayliner Trophy 7 m 230 HP

Záchranný systém lodi

Záchranný modul pro 6 lidí, záchranné vesty, gps chartplotter,  nad 12 miles sateletní telefon

 

NESLIBUJI NEMOŽNÉ, ALE NABÍDNU VÁM NEZAPOMENUTELNÉ ZÁŽITKY PŘI LOVU TUŇÁKŮ, ŽRALOKŮ, MAKREL A JINNYCH MOŘSKÝCH RYB,  CO NABÍZÍM JE OSOBITÝ PŘÍSTUP (NÉ RÁDOBY LEVNÝ COPYRIGHT) 

FISHINGITALY JE A VŽDY BUDE ZÁRUKOU SERIOZNÍHO CHOVÁNÍ A PŘÍSTUPU

PETRŮV ZDAR

S POZDRAVEM

JARADA

První Česká firma FISHINGITLY.CZ která provozuje mořský rybolov v Itálii