rybolov v Itálii a pronájem hausbótů a lodí na řece Pád

DOVOLENÁ V ITÁLII

Při vyslovení jména Itálie se každému vybaví moře, žhavé slunce a pláže všech druhů, ale také špagety, pizza a srdečnost místních obyvatel, které si snadno zamilujete. Teplé večery lákají k posezení a vychutnání skleničky dobrého vína.

Navštivte světoznámé město na laguně Benátky,  romantické město kanálů a historické město muzeí a památek, které leží necelých 60 km od domovského přístavu.

Pokud by Vás zmohlo žhavé Italské slunce, tak navštivte BENÁTSKOU RIVIÉRU ROSOLINA MARE, klidné menší letovisko, které se nachází v oblasti Veneto a leží 15 km od domovského přístavu Porto Viro. Má široké písčité pláže a pozvolný vstup do moře, které jsou zejména vhodné pro rodiny s dětmi. Vedle odpočinku nabízí i mnoho atraktivních míst pro milovníky turistiky.

Pronajměte si naše hausbóty a lodě v Italské deltě řeky Pád a vydejte se na Vaši nevšední rybářskou dovolenou s rodinou a přáteli. Využijte zázemí domovského přístavu s restaurací a bazénem. Navštivte nedaleké italské památky nebo široké písčité pláže u moře.