rybolov v Itálii a pronájem hausbótů a lodí na řece Pád

BAYLINER 7 M

Pronájem člunu BAYLINER 7 m s motorem 230 HP

PRONAJMĚTE SI NAŠE HAUSBÓTY A LODĚ V ITALSKÉ DELTĚ ŘEKY PÁD A VYDEJTE SE NA VAŠI   NEVŠEDNÍ RYBÁŘSKOU DOVOLENOU VAŠICH SNŮ S RODINOU A PŘÁTELI.

Nabízíme Vám pronajmout si hausbót na týden či jen jednodenní výlet s možností plavby po celé délce Italské řeky Pád a jejích kanálech. Nabízí se Vám možnost zarybařit si z paluby lodě, koupat se v řece, nebo se jen opalovat na palubě, udělat si cyklo vyjížďku nebo pěší turistiku.
Hausbót je prostorné pobytové plavidlo vhodné pro rybáře samostatný pár nebo rodinu s dětmi. Řízení lodě je z vnitřní  kormidelny. Svým určením je loď vhodná pro vícedenní plavby spojené jak s rybařinou, tak i pouze pro poznávání vlastní vodní cesty.
Přestože k vedení lodě nemusíte vlastnit žádné oprávnění, musíte však dodržovat předpisy o provozu na vodních cestách. Ovládání lodí je jednoduché a po krátkém zaškolení je zvládne i začátečník. Připravili jsme pro Vaši lepší orientaci a představě o pobytu na lodi několik praktických informací a rad, které vám mohou pobyt na této vodní cestě zpříjemnit a usnadnit.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
- délka   7 m
- šířka   2,5 m
- motor 230hp

Co není v ceně a je možné pronajmout: 

- rybářský průvodce ... 1 00 euro na den
- loď KMAXI 5,45 m s motorem 40 Hp ... 1000 Kč na den

ZÁZEMÍ V  DOMOVSKÉM PŘÍSTAVIŠTI V PORTO VIRU PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY:

ZDARMA:

- pitná voda
- splachovací WC
- teplá sprcha
- monitorované parkoviště pro naše zákazníky v zázemí přístavu
- nabídka obchodů pro Vaše nákupy (Billa, Lídl, Euro Spin, Ali Aliper)

Dále je také možnost posedět v příjemném prostředí přístavní restaurace s barem u skleničky dobrého vína, nebo piva.
ASISTENČNÍ SLUŽBA:
Po dobu pobytu na lodi, Vám bude k dispozici základní asistence rybářského průvodce(pokud nebude zrovna průvodcovat jinou partu, nebo nebude jinak zaneprázdněn), který Vám rád pomůže vyřešit případný problém, se kterým by jste si nevěděli rady.
PODMÍNKY PŮJČENÍ:
K řízení plavidel nepotřebujete žádné oprávnění, pouze je nutné mít sebou průkaz totožnosti + druhý doklad a být starší 18 let. Ovládat loď není obtížné a po určité době je zvládne i naprostý začátečník. 
PŘEDÁNÍ LODĚ:
Počátek předávání lodí je možné v nástupní den, převážně v sobotu a v neděli od 11:00 hod. (případně individuálně).
Zakotvení lodě na lovném místě, může probíhat až do odpoledních hodin(dle vytížení průvodce)
VRÁCENÍ LODĚ:
Je nutné do 9:00 hod. následující sobotu, nebo neděli, pokud se zákazníkem není dohodnuto jinak a vyhrazujeme si 1 hod. na předání, v jehož rámci se kontroluje stav lodě, inventář a uklizenost.
Úklid lze sjednat po domluvě za 1 000 Kč.
PRAVIDLA:
Nepřekračovat stanovený počet přepravovaných osob!
CO JE VHODNÉ A MOŽNÉ VZÍT SEBOU:
Na palubu lodě je nutné vzít si vlastní lůžkoviny (spací pytel, prostěradlo). Při delších pobytech je vhodné vzít si s sebou jízdní kola a spojit pobyt s cykloturistikou.

VÍCE INFO: + 420 603 375 138